حضور معاون فنی و عمرانی فرمانداری و بخشدار شهرستان بیرجند در اولین جلسه هیئت مدیره

مجموعه: اخبار شهرستان, اخبار صندوق, اخبار ویژه تعداد بازدید: 564
حضور معاون فنی و عمرانی فرمانداری و بخشدار شهرستان بیرجند در اولین جلسه هیئت مدیره

سید مهدی رونقی، در جمع هیئت مدیره جدید صندوق شهرستان بیرجند در تاریخ شنبه ۹۷/۰۲/۰۸ نقش و وظیفه دولت ها را تسهیلگری دانست و تأسیس این صندوق ها را از مصادیق بارز این تسهیل گری برشمرد.

معاون فنی و عمرانی و سرپرست معاونت برنامه ریزی و اداری فرمانداری شهرستان بیرجند ضمن تشکر از اقدامات شاخص و خوب صندوق حمایت شهرستان، رویکرد توسعه ای و ورود به بازار و فروش محصولات کشاورزی و تولیدات بهره برداران شهرستان در سطوح عمیق با استفاده از بستر تجارت الکترونیک را ضروری دانست، همچنین توجه مستمر به خرده مالکین و تجمیع آنها از طریق حمایت از تشکل های فعال و استفاده از شرکت های دانش بنیان در تکمیل طرح های اجرایی و تبیین اهداف مدل های ارائه خدمت ضروری برشمرد.

ایشان در خاتمه مباحث طرح شده نوید انجام تعهدات اعتباری فرمانداری شهرستان در افزایش سرمایه را به هیئت مدیره و مدیرعامل صندوق دادند.

 

حسین مالکی، بخشدار مرکزی شهرستان نیز در حوزه اطلاع رسانی ازطریق دهیاری ها و شورای اسلامی و آشنایی بیشتر کشاورزان روستائی با خدمات صندوق در حوزه روستاها را قول مساعدت و از همکاری بخشداری در مراحل افزایش سرمایه نوبت آتی خبر دادند.

در حاشیه این جلسه محمدعلی محمدی مدیرجهادکشاورزی شهرستان (و نماینده دولت در صندوق)، از هیئت مدیره قبل تجلیل و قدردانی نمود و پس از ایشان حامد نخعی مدیرعامل صندوق شهرستان بیرجند به ارائه گزارش فعالیت ها در حوزه اقتصاد مقاومتی پرداخت.